Japonská legenda o Kashima Reiko

4. července 2017 v 11:17 | Nure Onna
Kashima Reiko kdysi bývala krásnou ženou, kterou potkal horší osud jak smrt. Jednou v noc, když se vracela ze školy domů, byla napadena skupinou muž, kteří ji zbili a nakonec ji hodili do vlakových kolejí a přenechali ji osudu.Kashima se po chvíli probrala a snažila se plazit pryč z kolejí. V dáli zaslechla houkat vlak, pak zahlédla i světlo. Rychle dostala svojí horní půlku těla pryč z kolejí. Nebyla dostatečně rychlá. Vlak ji přejel a oddělil nohy od těla.
Od té doby v Japonskem kolují dvě legendy o ní.

Legenda první říká, že od doby co Kashima Reiko zemřela tak její duch zvaný Teke Teke, plný nenávisti, bolesti a zášti. Možná si říkáte, že žena rozpůlená napůl není nebezpečná, ale to se mýlíte!!! Netoulejte se v noci u vlakové stanice a v okolí kolejí. Nepřejte si ji spatřit ani koutkem oka !! Jakmile zaslechnete v noci zvuk podobající se zvuku " teke teke", který vydává při pohybu. Jakmile se ohlídnete a spatříte horní polovinu ženy, které už ani vzdáleně nepřipomíná krásku, ale příšeru a vydíte jak se svýma rukama nutí do pohybu. Lekne se každý !
Normální člověk by ji mohl utéct, ale to by musela Teke Teke být také normální. Jenže jakmile se snažíte utéct poběží za Vámi a jak zrychlíte zrychlí také. Z pomalého "teke teke" se stává "teekee". Nakonec Vás dožene a skočí po Vás. Máte jedinečnou šanci vidět malou, ostrou kosu, kterou Vás přepůlí tak jako je ona. Teke Teke zmizí ve tmě zpět na vlakovou stanici.
Někdy se i říká, že když zemřela jako panna nenávidí červenou barvu a rozsekne napůl vždy toho kdo má něco s barvou krve. Proto když jí zahlídnete zkuste odhodit vše co má červenou barvu a možná přežijete a možná je to jediný způsob jak můžete v Japonsku bezpečně chodit v noci poblíž vlakové stanice.

Legenda druhá říká, že se Kashima Reiko objevuje na záchodech na vlakovém centru a ve škole. Když vkročíte na záchod a zahlédnete její očí, plné nenávisti a zloby, vlasy husté jak havraní peří. Položí Vám otázku a když odpovíte špatně, nebo když se pokusíte utéct, tak Vám přepůlí tělo.
Její otázka bude znít: " kde jsou mé nohy"
odpovězte správně: " na nádraží Meishin"
Po té se Vás zeptá : "kdo ti to řekl"
měli byste odpovědět "Kashima Reiko mi to řekla"
Ale její otázky poslouchejte velmi pozorně. Někdy Vám může položit otázku, která má za úkol Vás zmást a odpovědět špatně !!
"znáš mé jméno?"
Nesmíte odpovědět Kashima !!!!! Jakmile odpovíte Kashima, zabije Vás a po malých kouscích stáhne do záchodu.
Správná odpověď je Maska mrtvého démona.

Říká se, že ten kdo si povídku přečte, tak se mu do měsíce zjeví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama